ASN Sontheimer - Besturingsschakelaar - U3/100E/NS
Brutoprijs
354,32
ASN Sontheimer - Besturingsschakelaar - U3/100E/NS
Ons artikelnummer
2997669
Artikelnummer fabrikant
A422576
Type nummer
U3/100E/NS
EAN-code
4034656105174
Aantal polen
3
Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC
690 V
Nom. continustroom Iu
125 A
Aantal schakelstanden
3
Met nulstand
Ja
Productomschrijving
ST053/20E :STAPPENSCHAKELAAR 0-1-2-3-4-5 3P. 0-1-2-3-4-5 3P.
ASN Omschakelaar 125A 3P 4-Gats Frontmontage
Al meer dan 65 jaar is Sontheimer een vooraanstaande producent van werkschakelaars, nokkenschakelaars en speciaal schakelaars voor de elektrotechnische markt. De schakelaars van ASN Sontheimer worden ontwikkelt, geproduceerd en geassembleerd in hun fabriek in Neurenberg.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2997669 |
| Artikelnummer fabrikant | A422576 |
| EAN-code | 4034656105174 |
| Artikelklasse (ETIM) | Besturingsschakelaar |
| Merk | ASN Sontheimer |
| Serie | U |
| Type nummer | U3/100E/NS |
| Omschrijving | Omschakelaar 125A 3P 4-Gats Frontmontage |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aantal polen | 3 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Nom. continustroom Iu | 125 A |
| Aantal schakelstanden | 3 |
| Met nulstand | Ja |
| Met terugvering in nulstand | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat |
| Breedte in module-eenheden | 0 |
| Geschikt voor bodemmontage | Nee |
| Geschikt voor frontbevestiging | Ja |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Compleet apparaat in behuizing | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Frontschildgrootte | 88 x 88 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP54 |
| Uitvoering schakelaar | Omschakelaar |
| Beschermingsgraad frontzijde (NEMA) | Overig |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Frontmontage | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 175 x 147 x 151 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 354,32 per 1 st |
Artikel bevat 1 st