Anamet - Metalen kabelbeschermslang - 3300122
Brutoprijs
14,50
per 1 m
Anamet - Metalen kabelbeschermslang - 3300122
Ons artikelnummer
4418374
Artikelnummer fabrikant
330.012.2
Type nummer
3300122
EAN-code
8717114115583
Productomschrijving
HTDL3/8 BESCHERMSLANG 3300122
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4418374 |
| Artikelnummer fabrikant | 330.012.2 |
| EAN-code | 8717114115583 |
| Artikelklasse (ETIM) | Metalen kabelbeschermslang |
| Merk | Anamet |
| Serie | |
| Type nummer | 3300122 |
| Omschrijving | HTDL3/8 BESCHERMSLANG 3300122 |
| Land van Oorsprong |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 m |
| Minimale bestelafname | 1 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 14,50 per 1 m |
Artikel bevat 1 m