Adolf Schuch - Plafond-/wandarmatuur - 161 06L12 T40 H65
Brutoprijs
273,10
Adolf Schuch - Plafond-/wandarmatuur - 161 06L12 T40 H65
Ons artikelnummer
3359048
Artikelnummer fabrikant
161170509
Type nummer
161 06L12 T40 H65
EAN-code
4041254278476
Geschikt voor wandmontage
Ja
Geschikt voor pendelophanging
Ja
Geschikt voor plafondmontage
Ja
Geschikt voor inbouwmontage
Nee
Geschikt voor opbouwmontage
Ja
Productomschrijving
161170509 LED POLY. ARM 161 06L12 T40 H65
LED poly. arm. 161 06L12 T40 H65
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3359048 |
| Artikelnummer fabrikant | 161170509 |
| EAN-code | 4041254278476 |
| Artikelklasse (ETIM) | Plafond-/wandarmatuur |
| Merk | Adolf Schuch |
| Serie | |
| Type nummer | 161 06L12 T40 H65 |
| Omschrijving | LED poly. arm. 161 06L12 T40 H65 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Ja |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Breedte | 116 mm |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Met lichtbron | Ja |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Type dimming | Niet dimbaar |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Noodunit geïntegreerd | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Ja |
| Materiaal afdekking | Kunststof mat/gesatineerd |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Stralingshoek | 41-80° - Breedstralend |
| Lichtuittrede | Direct |
| Lengte | 662 mm |
| Hoogte/diepte | 125 mm |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Slagvastheid | IK09 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Ja |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Max. systeemvermogen | 10 W |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1390 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Onbehandeld |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar GPRS | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimming afhankelijk van voorschakelapparaat | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Lichtverdeler | Geen |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 0 |
| Nom. levensduur L80/B10 bij 25 °C | 0 h |
| Nom. levensduur L90/B10 bij 25 °C | 0 h |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -40 - 65 °C |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 139 lm/W |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Soort bedrading | Eindig |
| Aantal polen | 3 |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 0 |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 50 |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,79 kg |
| Afmeting verpakking | 0,7 x 0,125 x 0,135 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 273,10 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,42 |
Artikel bevat 1 st