Adolf Schuch - Plafond-/wandarmatuur - 107 15L34 XR DIMD
Brutoprijs
345,10
Adolf Schuch - Plafond-/wandarmatuur - 107 15L34 XR DIMD
Ons artikelnummer
4253796
Artikelnummer fabrikant
107020024
Type nummer
107 15L34 XR DIMD
EAN-code
4041254352022
Geschikt voor wandmontage
Ja
Geschikt voor pendelophanging
Ja
Geschikt voor plafondmontage
Ja
Geschikt voor inbouwmontage
Nee
Geschikt voor opbouwmontage
Ja
Productomschrijving
107020024 PRIMO XR 107 15L34 X
PRIMO XR 107 15L34 XR DIMD IP68 PMMA
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4253796 |
| Artikelnummer fabrikant | 107020024 |
| EAN-code | 4041254352022 |
| Artikelklasse (ETIM) | Plafond-/wandarmatuur |
| Merk | Adolf Schuch |
| Serie | Primo |
| Type nummer | 107 15L34 XR DIMD |
| Omschrijving | PRIMO XR 107 15L34 XR DIMD IP68 PMMA |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Ja |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Breedte | 103 mm |
| Met lichtbron | Ja |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur behuizing | Wit |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Ja |
| Materiaal afdekking | Kunststof mat/gesatineerd |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Stralingshoek | 41-80° - Breedstralend |
| Lichtuittrede | Direct |
| Lengte | 1529 mm |
| Hoogte/diepte | 83 mm |
| Buitendiameter | 70 mm |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Beschermingsgraad (IP) | IP69K |
| Slagvastheid | IK06 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Ja |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Max. systeemvermogen | 24 W |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 3710 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Onbehandeld |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar GPRS | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimming afhankelijk van voorschakelapparaat | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Niet dimbaar | Nee |
| Lichtverdeler | Geen |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 0 |
| Nom. levensduur L80/B10 bij 25 °C | 0 h |
| Nom. levensduur L90/B10 bij 25 °C | 0 h |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -20 - 40 °C |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 155 lm/W |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Soort bedrading | Eindig |
| Aantal polen | 5 |
| Geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Aansluitwijze | Stekker |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 0 |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Dimbaar Dali-2 | Ja |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 22 |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 30 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,96 kg |
| Afmeting verpakking | 1,785 x 0,085 x 0,08 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 345,10 per 1 st |
Artikel bevat 1 st