ABL - Koppelcontactstop geaard - 1473292
Brutoprijs
40,37
ABL - Koppelcontactstop geaard - 1473292
Ons artikelnummer
1517072
Artikelnummer fabrikant
1473292
Type nummer
1473292
EAN-code
4011721046525
Materiaal
Volrubber
Beschermingsgraad (IP)
IP44
Insteekrichting
Recht
Aansluittechniek
Schroefklem
Geschikt voor aardingspen
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1473-292 CEE7/V 3V 3X2,5 16A CONTACTDOOSCOMBINATIE HANGEND
De drievoudige hangkoppeling conform Franse/Belgische norm bestaat uit massief rubber. Hierdoor is deze geschikt voor gebruik in het ambacht of in de industrie. De hangkoppeling conform de Franse norm NF C61-314 en de Belgische norm NBN C61-112 is uitgerust met klapdeksels. Dankzij de grote aansluitruimte kan deze heel eenvoudig met 3 x 2,5 mm² worden bedraad. De drievoudige hangkoppeling is hitte-, koude- en UV-bestendig en tegen spatwater beschermd conform IP44. De drievoudige hangkoppeling is made in Germany.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1517072 |
| Artikelnummer fabrikant | 1473292 |
| EAN-code | 4011721046525 |
| Artikelklasse (ETIM) | Koppelcontactstop geaard |
| Merk | ABL |
| Serie | Connectivity |
| Type nummer | 1473292 |
| Omschrijving | Drievoudige hangkoppeling van massief rubber conform Franse/Belgische |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Materiaal | Volrubber |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Insteekrichting | Recht |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Geschikt voor aardingspen | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Model | Aardingspen |
| Aantal polen | 3 |
| Nom. spanning | 250 V |
| Nom. stroom | 16 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| NEMA-code | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 10 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,295 kg |
| Afmeting verpakking | 0,265 x 0,205 x 0,12 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 40,37 per 1 st |
Artikel bevat 1 st