ABB - Wandcontactdoos modulair - M1011-T13
Productomschrijving
STOPCONTACT M1011-T13 10A, SWISS STANDARD,2CSM220685R0721
De M1011-T13 uit de System pro M compact serie is een modulair stopcontact voor het voeden van apparaten, gereedschap en niet-modulaire elektronica in civiele en industriële schakelkasten. Specifiek biedt de T13-variant 10 A volgens de Zwitserse norm, ideaal voor betrouwbare en nette integratie in verdeelinrichtingen.De M1011-serie is SEV-gecertificeerd en accepteert vier typen Zwitserse stekkers, zowel eenfasig als driefasig tot 16 A, wat flexibiliteit geeft in bestaande en nieuwe borden. Dankzij snelle montage op DIN-rail of Smissline-rail wordt installatietijd verkort en blijft de bekabeling overzichtelijk. Het compacte, modulaire ontwerp bespaart ruimte en maakt uitbreiding of vervanging eenvoudig, zonder concessies aan veiligheid en continuïteit.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1420384 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CSM220685R0721 |
| EAN-code | 8012542206859 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wandcontactdoos modulair |
| Merk | ABB |
| Serie | - |
| Type nummer | M1011-T13 |
| Omschrijving | Stopcontact M1011-T13 10A, Swiss standard |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Met klapdeksel | Nee |
| Model | Zwitserse norm type 13 |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Ja |
| Met controlelamp | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 3 |
| Inbouwdiepte | 60 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal actieve contacten (rond) | 2 |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 2 |
| Rond aardingscontact | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,134 kg |
| Afmeting verpakking | 0,095 x 0,096 x 0,076 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 32,80 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Certificaat
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/91/9158/91589e070634803edbe087ba583c055e.pdf
Artikel bevat 1 st