ABB - Wandcontactdoos - 2300 EWDI
Ons artikelnummer
1221033
Artikelnummer fabrikant
2CKA002083A0343
Type nummer
2300 EWDI
EAN-code
4011395228401
Model
Contactdoos CEE 7/3 (type F)
Aantal eenheden
1
Aantal contactdozen schakelbaar
0
Uitvoeringsvorm afdekking
Complete behuizing
Opdruk/indicatie
Geen
Productomschrijving
2300 EWDI WCD 2 POLIG+RA IP66 2083-0-0343
Opbouw wandcontactdoos met randaarde, met klapdeksel, IP66, EWDI.
impact resistant for tough conditions With screw-type terminals. Impact protection: IK07.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1221033 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CKA002083A0343 |
| EAN-code | 4011395228401 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wandcontactdoos |
| Merk | ABB |
| Serie | WDI |
| Type nummer | 2300 EWDI |
| Omschrijving | wcd ra kd opb. IP66 EWDI |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Contactdoos CEE 7/3 (type F) |
| Aantal eenheden | 1 |
| Aantal contactdozen schakelbaar | 0 |
| Uitvoeringsvorm afdekking | Complete behuizing |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Met klapdeksel | Nee |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Kleur | Blauw |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 5010 |
| Transparant | Nee |
| Afsluitbaar | Nee |
| Uitwerpmechanisme | Nee |
| Met functieverlichting | Nee |
| Met oriëntatieverlichting | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Ja |
| Foutstroombeveiliging | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Speciale voeding | Geen |
| Montagewijze | Opbouw |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Materiaal | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Stekkerstand gedraaid | Nee |
| Nom. stroom | 16 A |
| Nom. spanning | 250 V |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Fase-aftakking | Geen |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Voor "verzwarende omstandigheden" (conform VDE) | Ja |
| Schakelmateriaalbreedte | 74 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 93 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 68 mm |
| Met ingebouwde USB voeding | Nee |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Geïsoleerde montage | Ja |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Met doorlusvoorziening | Ja |
| Slagvastheid | IK04 |
| Beschermingscontact | Ja |
| Rond aardingscontact | Nee |
| Aantal actieve contacten (rond) | 2 |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 0 |
| Met signaallamp | Nee |
| Aantal fasen | 1 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Metallic | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Voor zware omstandigheden (conform VDE) | Nee |
| Aantal USB-A poorten | 0 |
| Aantal USB-C poorten | 0 |
| Met Wi-Fi signaal repeater | Nee |
| Met ingebouwde bluetooth luidspreker | Nee |
| Aardcontact | Randaarde clips |
| Aantal actieve contacten (vierkant) | 0 |
| Aantal contactdozen | 1 |
| Wandcontactdozen fasegescheiden | Nee |
| Montagerichting | Verticaal |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,189 kg |
| Afmeting verpakking | 0,386 x 0,219 x 0,117 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 107,63 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Tekening met maten
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Tekening met maten
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Artikel bevat 1 st