ABB - Wandcontactdoos - 20 EUCBLI-84
Brutoprijs
106,60
ABB - Wandcontactdoos - 20 EUCBLI-84
Ons artikelnummer
2103959
Artikelnummer fabrikant
2CKA002013A5294
Type nummer
20 EUCBLI-84
EAN-code
4011395100769
Model
Contactdoos CEE 7/3 (type F)
Aantal eenheden
1
Aantal contactdozen schakelbaar
0
Uitvoeringsvorm afdekking
Centraalplaat
Opdruk/indicatie
Geen
Productomschrijving
20 EUCBLI-84 WCD RA CPL STEPLI WCD RA CPL STEPLIGHT INBOUW S-
Inbouw wandcontactdoos met randaarde, met verhoogde aanraakbeveiliging, met nachtoriëntatielicht, s-studiowit.
Met geïntegreerd steplight® nachtoriëntatielicht.Twee LED’s creëren een duidelijk zichtbare lichtkegel die recht naar beneden uit de centrale afdekplaat van de wandcontactdoos schijnt.Het oriëntatielicht kan onafhankelijk van de wandcontactdoos via een aparte aansluitmogelijkheid worden geschakeld (Met aparte aansluitdraden).Safety+ (verhoogde aanraakbeveiliging volgens VDE 0620).
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2103959 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CKA002013A5294 |
| EAN-code | 4011395100769 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wandcontactdoos |
| Merk | ABB |
| Serie | axcent, Carat, Future, Future linea |
| Type nummer | 20 EUCBLI-84 |
| Omschrijving | wcd ra cpl steplight inb s-studiowit |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Contactdoos CEE 7/3 (type F) |
| Aantal eenheden | 1 |
| Aantal contactdozen schakelbaar | 0 |
| Uitvoeringsvorm afdekking | Centraalplaat |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Met klapdeksel | Nee |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Ja |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Transparant | Nee |
| Afsluitbaar | Nee |
| Uitwerpmechanisme | Nee |
| Met functieverlichting | Nee |
| Met oriëntatieverlichting | Ja |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Foutstroombeveiliging | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Materiaal | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Stekkerstand gedraaid | Nee |
| Nom. stroom | 16 A |
| Nom. spanning | 250 V |
| Fase-aftakking | Geen |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Voor "verzwarende omstandigheden" (conform VDE) | Ja |
| Schakelmateriaalbreedte | 71 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 71 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 46.5 mm |
| Met ingebouwde USB voeding | Nee |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Geïsoleerde montage | Ja |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Met doorlusvoorziening | Ja |
| Slagvastheid | IK03 |
| Beschermingscontact | Ja |
| Rond aardingscontact | Nee |
| Aantal actieve contacten (rond) | 2 |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 0 |
| Met signaallamp | Nee |
| Aantal fasen | 1 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 32 mm |
| Metallic | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Voor zware omstandigheden (conform VDE) | Nee |
| Aantal USB-A poorten | 0 |
| Aantal USB-C poorten | 0 |
| Met Wi-Fi signaal repeater | Nee |
| Met ingebouwde bluetooth luidspreker | Nee |
| Aardcontact | Randaarde clips |
| Aantal actieve contacten (vierkant) | 0 |
| Aantal contactdozen | 1 |
| Wandcontactdozen fasegescheiden | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,094 kg |
| Afmeting verpakking | 0,078 x 0,092 x 0,058 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 106,60 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Tekening met maten
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
RoHS-verklaring
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Tekening met maten
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
RoHS-verklaring
Artikel bevat 1 st