ABB - Voedingseenheid bussysteem - SV/S30.640.5.1
Productomschrijving
SV/S 30.640.5.1 KNX VOEDING 64 KNX VOEDING 640MA DIAGNOSE DIN
KNX voeding met diagnosefunctie, 640 mA, DIN-rail.
De KNX-voeding van 640 mA met diagnosefunctie en uitgebreide LED-weergave genereert en bewaakt de KNX-systeemspanning (SELV).Met de geïntegreerde spoel wordt de buslijn ontkoppeld van de voedingsspanning.De spanningsuitgang is kortsluitvast en overbelastingsveilig.De tweekleurige LED geeft de status van het component weer. Het component beschikt over een extra 30 V DC-uitgang, kortsluitvast en overbelastingsveilig.Deze uitgang kan gebruikt worden voor het voeden van een tweede buslijn (in combinatie met een aparte spoel).De voeding beschikt over een breedbereik-ingang voor voedingsspanning in het bereik van 85…265 V AC, 50/60 Hz.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2104220 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CDG110146R0011 |
| EAN-code | 4016779866699 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingseenheid bussysteem |
| Merk | ABB |
| Serie | ABB i-bus KNX |
| Type nummer | SV/S30.640.5.1 |
| Omschrijving | KNX voeding 640mA diagnose DIN-rail |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Bussysteem KNX | Ja |
| Montagewijze | DRA (DIN-rail adapter) |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Met LED indicatie | Ja |
| Busspanning bufferbaar | Nee |
| Aantal geïntegreerde smoorspoelen | 1 |
| Aantal verzorgbare lijnen | 2 |
| Max. uitgangsstroom | 640 mA |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,26 kg |
| Afmeting verpakking | 0,077 x 0,093 x 0,065 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 380,28 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
Tekening met maten
Certificaat
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Karakteristieken
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Links
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
360° view
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st