ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - XT5N 400 Ekip Dip LSIG In=320 4p F
Productomschrijving
XT5N 400 Ekip Dip LSIG In=320 4 polig vast met vooraansluiting electro
De XT5N 400 Ekip Dip LSIG In=320 4p F F uit de Tmax XT serie is een gesloten vermogensautomaat voor betrouwbare bescherming en schakeling in laagspanningsverdelingen. Hij is bij uitstek geschikt voor viergeleider-systemen waar continuïteit en selectieve beveiliging essentieel zijn, met een nominale instelstroom tot 320 A.Dankzij de elektronische beveiliging met LSIG-functies biedt hij nauwkeurige aanpassing van langzame, snelle, aardfout- en kortsluitbeveiliging, wat ongewenste uitschakelingen helpt voorkomen en selectiviteit verbetert. De vierpolige, vaste uitvoering met vooraansluitingen vereenvoudigt paneelbouw en bekabeling, versnelt montage en vermindert foutkansen. Dit resulteert in een compacte, robuuste oplossing die consistent schakelt en beschermt, met voorspelbare prestaties en minder onderhoud in veeleisende omgevingen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4018049 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA100403R1 |
| EAN-code | 8056221004800 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax XT |
| Type nummer | XT5N 400 Ekip Dip LSIG In=320 4p F |
| Omschrijving | XT5N 400 Ekip Dip LSIG In=320 4 polig vast met vooraansluiting electro |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 320 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 128 - 320 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 320 - 3200 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 320 - 3200 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 11.6 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 6,4 kg |
| Afmeting verpakking | 0,285 x 0,25 x 0,245 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3.783,00 per 1 st |
Downloads
20230202143438335_1909076596.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/37/37ac/37acbacf9acbeb6281749d19fa2161fc.pdf
Schakelschema
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st