ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T7V M 1250/1250 PR331/P-LSIG FF 3
Productomschrijving
T7V M 1250/1250 PR331/P-LSIG F
De Tmax T7V M 1250/1250 PR331/P-LSIG FF 3 is een gesloten vermogensautomaat voor betrouwbare bescherming en schakeling van wisselstroominstallaties tot 1250 A. Geschikt voor hoofdverdelingen en kritieke bedrijfscontinuïteit, driepolig, vast uitgevoerd en met vooraansluitingen voor efficiënte paneelopbouw.De electronische beveiliging PR331/P‑LSIG biedt nauwkeurige instelbaarheid van lang-, kort-, onmiddellijk- en aardfoutbeveiliging voor optimale selectiviteit en snelle fouteliminatie. Het energie-opslagmechanisme zorgt voor consistent, snel schakelen, ook bij hoge kortsluitstromen. Dit resulteert in hogere beschikbaarheid, minder ongeplande stilstand en betere bescherming van kabels en apparatuur. Compacte afmetingen en een doordacht frontdesign versnellen bekabeling en onderhoud, terwijl de robuuste bouw van de Tmax-serie langdurige betrouwbaarheid in veeleisende omgevingen ondersteunt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2271378 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA062980R1 |
| EAN-code | 8015644655297 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T7V M 1250/1250 PR331/P-LSIG FF 3 |
| Omschrijving | Tmax T7V M 1250/R1250 3P vast met vooraansluiting PR331/P-LSIG micropr |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 1250 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 500 - 1250 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 750 - 12500 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1875 - 15000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 78.3 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 11 kg |
| Afmeting verpakking | 0,36 x 0,28 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 16.905,00 per 1 st |
Downloads
20230202143443944_-1664011706.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/d6/d685/d6853cefe9f22e09cf87e0823b1b697f.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Schakelschema
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st