ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T7V M 1000/1000 PR332/P-LI FF 3
Productomschrijving
T7V M 1000/1000 PR332/P-LI FF
Tmax T7V M 1000/1000 PR332/P-LI FF 3 is een gesloten vermogensautomaat voor betrouwbare bescherming en schakeling van laagspanningsverdelers tot 1000 A. De driepolige, vaste uitvoering met vooraansluitingen past naadloos in de T7-klasse en is ontworpen voor continuïteit en veiligheid in kritische toepassingen.De microprocessor-gestuurde electronische beveiliging PR332/P-LI biedt nauwkeurige, instelbare LI-karakteristieken voor selectieve en snelle afschakeling. Het energie-opslag bedieningsmechanisme zorgt voor consistent schakelen, ook bij variërende netomstandigheden. Voordelen: compacte inbouw, tijdbesparing door frontaansluiting, verbeterde betrouwbaarheid en duidelijke statusindicatie. De brede instelrange ondersteunt selectiviteit met voorliggende en achterliggende beveiligingen, terwijl de robuuste constructie de levensduur verlengt en onverwachte stilstand minimaliseert.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2271251 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA062853R1 |
| EAN-code | 8015644654023 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T7V M 1000/1000 PR332/P-LI FF 3 |
| Omschrijving | Tmax T7V M 1000/R1000 3P vast met vooraansluiting PR332/P-LI microproc |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 1000 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 400 - 1000 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 600 - 10000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1500 - 15000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 50 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 11 kg |
| Afmeting verpakking | 0,36 x 0,28 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 15.529,00 per 1 st |
Downloads
20230202143443944_-1664011706.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/d6/d685/d6853cefe9f22e09cf87e0823b1b697f.pdf
Schakelschema
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st