ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T7V 1000/1000 PR332/P-LSIG FF 3
Productomschrijving
T7V 1000/1000 PR332/P-LSIG FF
Tmax T7V 1000 R1000 is een gesloten vermogensautomaat voor betrouwbare schakeling en beveiliging van AC-energiedistributie tot 1000 A. Ideaal voor hoofd- en verdeelinrichtingen waar continuïteit, selectiviteit en veiligheid cruciaal zijn.De driepolige, vaste uitvoering met vooraansluitingen versnelt paneelbouw en zorgt voor een nette, compacte inbouw. De hendelbediening biedt directe, veilige schakeling. De electronische beveiliging PR332/P‑LSIG levert nauwkeurige LSIG-functies voor selectieve afschakeling en bescherming tegen overbelasting, kortsluiting en aardfouten, wat stilstand minimaliseert. Instelbare Im‑waarden (circa 600–15000 A) maken fine‑tuning mogelijk voor uiteenlopende toepassingen en netcondities. Samen met de robuuste Tmax‑architectuur geeft dit consistente prestaties, voorspelbare uitschakelkarakteristieken en eenvoudige coördinatie met upstream en downstream componenten.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2271237 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA062839R1 |
| EAN-code | 8015644653880 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T7V 1000/1000 PR332/P-LSIG FF 3 |
| Omschrijving | Tmax T7V 1000/R1000 3P vast met vooraansluiting PR332/P-LSIG microproc |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 1000 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 400 - 1000 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 600 - 10000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1500 - 15000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 50 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 9,7 kg |
| Afmeting verpakking | 0,36 x 0,28 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 15.677,00 per 1 st |
Downloads
20230202143443944_-1664011706.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/d6/d685/d6853cefe9f22e09cf87e0823b1b697f.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Schakelschema
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st