ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T7V 1000/1000 PR332/P-LSI FF 3
Productomschrijving
T7V 1000/1000 PR332/P-LSI FF 3
Tmax T7V 1000 met PR332/P-LSI is een gesloten vermogensautomaat voor betrouwbare distributie en bescherming in AC-installaties. Hij beschermt en schakelt driepolig tot In 1000 A, in vaste uitvoering met vooraansluitingen voor compacte opbouw en snelle inbedrijfname.De electronische beveiliging PR332/P-LSI biedt nauwkeurige L, S en I-instellingen voor selectieve foutafschakeling en optimale bescherming van kabels en apparatuur. De hefboom-bediening geeft een duidelijke standindicatie en zorgt voor directe, betrouwbare schakeling. Met een brede instelrange (Im 600–15000 A) combineert hij snelle uitschakeling bij kortsluiting met stabiele overbelastingsbeveiliging. Front terminals vereenvoudigen bekabeling, terwijl de robuuste Tmax-constructie langdurige bedrijfszekerheid en lagere onderhoudskosten ondersteunt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2271236 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA062838R1 |
| EAN-code | 8015644653873 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T7V 1000/1000 PR332/P-LSI FF 3 |
| Omschrijving | Tmax T7V 1000/R1000 3P vast met vooraansluiting PR332/P-LSI microproce |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 1000 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 400 - 1000 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 600 - 10000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1500 - 15000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 50 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 9,7 kg |
| Afmeting verpakking | 0,36 x 0,28 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 13.642,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143443944_-1664011706.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/d6/d685/d6853cefe9f22e09cf87e0823b1b697f.pdf
Schakelschema
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st