ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T7S M 800/800 PR332/P-LSI FF 4
Productomschrijving
T7S M 800/800 PR332/P-LSI FF 4
Tmax T7S M 800/800 PR332/P-LSI FF 4 is een gesloten vermogensautomaat voor betrouwbare hoofd- en verdeeltoepassingen in AC-systemen. Hij beschermt vierpolige vermogenscircuits tegen overbelasting en kortsluiting en is ideaal voor industriële omgevingen waar continuïteit en veiligheid vooropstaan.De vaste uitvoering met vooraansluitingen versnelt montage en vermindert foutkansen. Het voorlaadmechanisme (stored energy) garandeert snelle, consistente schakelingen onder belasting. De microprocessorgestuurde PR332/P‑LSI elektroniche beveiliging biedt nauwkeurige, instelbare L‑S‑I functies voor selectieve afschakeling en optimale beschikbaarheid. Nominale stroom In = 800 A met een inschakel-/uitschakelinstelbereik tot Im = 800–9600 A ondersteunt uiteenlopende toepassingen en uitbreidingen. Onderdeel van de Tmax serie voor uniformiteit in engineering, service en reserveonderdelen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2270422 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA061993R1 |
| EAN-code | 8015644645397 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T7S M 800/800 PR332/P-LSI FF 4 |
| Omschrijving | Tmax T7S M 800/R800 4P vast met vooraansluiting PR332/P-LSI microproce |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 800 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 320 - 800 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 480 - 8000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1200 - 12000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 19.3 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 14 kg |
| Afmeting verpakking | 0,36 x 0,36 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 10.225,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143443944_-1664011706.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/d6/d685/d6853cefe9f22e09cf87e0823b1b697f.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st