ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T7S 800/800 PR332/P-LSIRc FF 3
Productomschrijving
T7S 800/800 PR332/P-LSIRC FF 3
De Tmax T7S 800/800 PR332/P-LSIRc FF 3 is een gesloten vermogensautomaat voor betrouwbare verdeling en selectieve beveiliging van laagspanningsinstallaties tot 800 A. Deze vaste, drievoudige uitvoering met vooraansluitingen en hendelbediening schakelt en beschermt hoofd- en onderverdelers in industriële en utilitaire omgevingen.De geïntegreerde PR332/P electronische beveiliging met LSIRc-functies biedt nauwkeurige instelling van overbelasting, kortsluiting en (optioneel) aardfout, met een Im-instelbereik van 800 tot 9600 A voor snelle foutafschakeling. Vooraansluitingen versnellen montage in kasten, terwijl de hendelbediening zorgt voor duidelijke, veilige bediening. De robuuste Tmax-constructie combineert hoge prestaties met compacte inbouwmaten, wat de beschikbaarheid van de installatie verhoogt en stilstand minimaliseert.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2270400 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA061969R1 |
| EAN-code | 8015644645076 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T7S 800/800 PR332/P-LSIRc FF 3 |
| Omschrijving | Tmax T7S 800/R800 3P vast met vooraansluiting PR332/P-LSIRc microproce |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 800 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 320 - 800 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 480 - 8000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1200 - 12000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 19.3 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 9,7 kg |
| Afmeting verpakking | 0,36 x 0,28 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 8.331,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143443944_-1664011706.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/d6/d685/d6853cefe9f22e09cf87e0823b1b697f.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st