ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T7S 800/800 PR331/P-LSIG FF 4
Productomschrijving
T7S 800/800 PR331/P-LSIG FF 4
Tmax T7S 800/800 PR331/P-LSIG FF 4 is een gesloten vermogensautomaat voor het veilig schakelen en beveiligen van hoofd- en verdeelinrichtingen in AC-toepassingen tot 800 A. De vaste, vierpolige uitvoering met vooraansluitingen en hendelbediening biedt een robuuste oplossing voor betrouwbare energieverdeling.De geïntegreerde electronische beveiliging PR331/P‑LSIG levert nauwkeurige en selectieve bescherming tegen overbelasting, kortsluiting, directe uitschakeling en aardfout. Dit minimaliseert ongeplande stilstand en vergemakkelijkt coördinatie met upstream/downstream schakelaars. De frontaansluitingen versnellen montage en onderhoud, terwijl het hendelmechanisme een snelle, duidelijke bediening mogelijk maakt. Met een instelbaar uitschakelbereik tot hoge foutstromen (Im 480–12000 A) combineert dit model nauwkeurige bescherming met hoge uitschakelcapaciteit, passend binnen de SACE Tmax T familie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2270404 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA061975R1 |
| EAN-code | 8015644645212 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T7S 800/800 PR331/P-LSIG FF 4 |
| Omschrijving | Tmax T7S 800/R800 4P vast met vooraansluiting PR331/P-LSIG microproces |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 800 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 320 - 800 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 480 - 8000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1200 - 12000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 19.3 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 12,5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,36 x 0,36 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 9.925,00 per 1 st |
Downloads
20230202143443944_-1664011706.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/d6/d685/d6853cefe9f22e09cf87e0823b1b697f.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st