ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T7S 1000/1000 PR231/P-LS/I FF 4
Productomschrijving
T7S 1000/1000 PR231/P-LS/I FF
Tmax T7S 1000 is een gesloten vermogensautomaat voor het schakelen en beveiligen van AC-hoofdverdelingen en kritische voedingen tot 1000 A. De vierpolige, vaste uitvoering met vooraansluitingen en hefboom-bediening maakt snelle, overzichtelijke bekabeling en directe, intuïtieve bediening mogelijk in industriële en utilitaire omgevingen.De geïntegreerde electronische beveiliging PR231/P‑LS/I biedt instelbare lang-, kort- en onmiddellijke uitschakelfuncties voor nauwkeurige bescherming, betere selectiviteit en minder ongewenste trips. Het resultaat is hogere beschikbaarheid van installaties en voorspelbaar gedrag onder belasting. Het compacte ontwerp binnen de Tmax‑familie vereenvoudigt paneelbouw, terwijl de robuuste uitvoering de levensduur ondersteunt en onderhoudstijd beperkt. Ideaal om betrouwbare distributie te garanderen waar continuïteit en veiligheid cruciaal zijn.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2271144 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA062746R1 |
| EAN-code | 8015644652951 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T7S 1000/1000 PR231/P-LS/I FF 4 |
| Omschrijving | Tmax T7S 1000/R1000 4P vast met vooraansluiting PR231/LS/I In = 1000A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 1000 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 1000 - 10000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 30 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 17,642 kg |
| Afmeting verpakking | 0,36 x 0,36 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 9.069,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143443944_-1664011706.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/d6/d685/d6853cefe9f22e09cf87e0823b1b697f.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st