ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T7L M 1250/1250 PR331/P-LSIG FF 4
Productomschrijving
T7L M 1250/1250 PR331/P-LSIG F
Tmax T7L M 1250/1250 PR331/P-LSIG FF 4 is een vierpolige, vaste gesloten vermogensautomaat voor betrouwbare hoofd- en verdeeltoepassingen in laagspanningsinstallaties. Ontworpen voor continuïteit van kritische voedingen biedt hij consistente prestaties bij een nominale stroom van 1250 A.De vooraansluitingen versnellen montage en inspectie, terwijl het opgespannen veermechanisme zorgt voor snelle, zekere schakelingen, ook bij hoge belasting. De microprocessorgestuurde electronische beveiliging PR331/P-LSIG in AC levert nauwkeurige, instelbare bescherming met L, S, I en G-functies voor selectiviteit en foutdetectie. Dit verhoogt beschikbaarheid, beperkt ongewenste trips en verkort stilstand. De robuuste bouw van de Tmax-serie waarborgt lange levensduur, en de compacte behuizing maakt efficiënte inbouw in verdeelkasten mogelijk zonder concessies aan prestaties of veiligheid.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2271354 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA062956R1 |
| EAN-code | 8015644655051 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T7L M 1250/1250 PR331/P-LSIG FF 4 |
| Omschrijving | Tmax T7L M 1250/R1250 4P vast met vooraansluiting PR331/P-LSIG micropr |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 1250 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 500 - 1250 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 750 - 12500 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1875 - 15000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 47 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 14 kg |
| Afmeting verpakking | 0,36 x 0,36 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 19.030,00 per 1 st |
Downloads
20230202143443944_-1664011706.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/d6/d685/d6853cefe9f22e09cf87e0823b1b697f.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st