ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T7L 1000/1000 PR331/P-LSIG FF 3
Productomschrijving
T7L 1000/1000 PR331/P-LSIG FF
De Tmax T7L 1000 is een gesloten vermogensautomaat voor betrouwbare beveiliging en schakeling van laagspanningsverdelers en kritieke afgaande velden tot 1000 A. Hij is driepolig, vast gemonteerd en uitgerust met vooraansluitingen en een hendelbediening voor snelle, intuïtieve werking.De geïntegreerde electronische beveiliging PR331/P‑LSIG biedt nauwkeurige instelbaarheid van langdurige, kortdurige, onmiddellijke en aardfoutfuncties, wat selectiviteit en uptime verhoogt. Voorfrontaansluiting versnelt montage en onderhoud, terwijl de robuuste mechanica consistente prestaties levert bij hoge inschakelstromen (Im 600–15000 A). De compacte bouw van de Tmax‑serie bespaart ruimte in kasten, en het vaste ontwerp minimaliseert faalpunten. Resultaat: voorspelbare bescherming, eenvoudige integratie en een betrouwbare vermogensschakelaar voor veeleisende toepassingen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2271202 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA062804R1 |
| EAN-code | 8015644653538 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T7L 1000/1000 PR331/P-LSIG FF 3 |
| Omschrijving | Tmax T7L 1000/R1000 3P vast met vooraansluiting PR331/P-LSIG microproc |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 1000 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 400 - 1000 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 600 - 10000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1500 - 15000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 30 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 9,7 kg |
| Afmeting verpakking | 0,36 x 0,28 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 14.424,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143443944_-1664011706.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/d6/d685/d6853cefe9f22e09cf87e0823b1b697f.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st