ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T7L 1000/1000 PR232/P-LSI FF 3
Productomschrijving
T7L 1000/1000 PR232/P-LSI FF 3
De Tmax T7L is een gesloten vermogensautomaat voor betrouwbare hoofdbeveiliging en schakeling in AC-verdelingen tot 1000 A. Deze 3‑polige, vaste uitvoering met vooraansluitingen en hefboom-bediening combineert hoge schakelprestaties met nauwkeurige bescherming van kabels en apparatuur in kritische toepassingen.Dankzij de elektronische beveiliging PR232/P‑LSI biedt hij instelbare lang-, kort- en onmiddellijke beveiligingscurven voor selectieve en snelle uitschakeling. De vooraansluitingen versnellen paneelopbouw, terwijl de robuuste hefboom voor duidelijke, veilige bediening zorgt. Het compacte T7‑ontwerp uit de Tmax‑serie bespaart ruimte zonder concessies aan prestaties, en de brede instelbaarheid (In 1000 A, Im 600–12000 A) maakt nauwkeurige afstemming op de installatie mogelijk. Zo levert T7L 1000/1000 PR232/P‑LSI FF 3 consistente bedrijfscontinuïteit en maximale veiligheid.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2271201 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA062803R1 |
| EAN-code | 8015644653521 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T7L 1000/1000 PR232/P-LSI FF 3 |
| Omschrijving | Tmax T7L 1000/R1000 3P vast met vooraansluiting PR232/P-LSI microproce |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 1000 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 400 - 1000 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 600 - 10000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1500 - 12000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 30 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 9,7 kg |
| Afmeting verpakking | 0,36 x 0,28 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 12.375,00 per 1 st |
Downloads
20230202143443944_-1664011706.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/d6/d685/d6853cefe9f22e09cf87e0823b1b697f.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st