ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T7H M 800/800 PR232/P-LSI FF 3
Productomschrijving
T7H M 800/800 PR232/P-LSI FF 3
Tmax T7H M 800/800 PR232/P-LSI FF 3 is een gesloten vermogensautomaat voor betrouwbare bescherming en schakeling van hoofd- en verdeelinrichtingen in AC-omgevingen. Hij zorgt voor bedrijfscontinuïteit bij hoge belastingen en kortsluitstromen, met een nominale stroom tot 800 A.De driepolige, vaste uitvoering met vooraansluitingen versnelt paneelbouw en retrofit. De electronische beveiliging PR232/P-LSI biedt nauwkeurige L‑S‑I‑karakteristieken voor selectieve, snelle uitschakeling (Im 800–9600 A), waardoor ongeplande uitval wordt beperkt. Het veerspanningsmechanisme levert consistente schakeling, ook onder zware omstandigheden. Als onderdeel van de Tmax‑serie combineert hij hoge schakelcapaciteit met compacte inbouwmaten, wat ruimte bespaart zonder in te leveren op veiligheid en prestaties.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2271057 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA062659R1 |
| EAN-code | 8015644652081 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T7H M 800/800 PR232/P-LSI FF 3 |
| Omschrijving | Tmax T7H M 800/R800 3P vast met vooraansluiting PR232/P-LSI microproce |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 800 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 320 - 800 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 480 - 8000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1200 - 9600 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 19.3 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 11 kg |
| Afmeting verpakking | 0,36 x 0,28 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 8.682,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143443944_-1664011706.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/d6/d685/d6853cefe9f22e09cf87e0823b1b697f.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st