ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T7H M 1000/1000 PR332/P-LSIG FF 3
Productomschrijving
T7H M 1000/1000 PR332/P-LSIG F
Tmax T7H is een gesloten vermogensautomaat voor betrouwbare bescherming van hoofdvoedingen en verdelers in industriële en utilitaire laagspanningsinstallaties. De vaste, driepolige uitvoering met vooraansluitingen maakt snelle integratie mogelijk en waarborgt een consistente uitschakeling bij overbelasting en kortsluiting. Nominale stroom: 1000 A.De typevariant T7H M 1000/1000 PR332/P-LSIG FF 3 combineert een energie-opslagbediening voor snelle, reproduceerbare schakelingen met een microprocessorgestuurde electronische beveiliging PR332/P-LSIG. Dit biedt instelbare LSIG‑selectiviteit en een instelbare kortsluituitschakeling (Im 600–15000 A) voor optimale continuïteit van het proces. Compact, robuust en ontworpen binnen de serie Tmax, levert het een hoge uitschakelcapaciteit met nauwkeurige detectie, minder ongewenste trips en een efficiënte inbedrijfstelling.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2271189 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA062791R1 |
| EAN-code | 8015644653408 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T7H M 1000/1000 PR332/P-LSIG FF 3 |
| Omschrijving | Tmax T7H M 1000/R1000 3P vast met vooraansluiting PR332/P-LSIG micropr |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 1000 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 400 - 1000 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 600 - 10000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1500 - 15000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 30 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 11 kg |
| Afmeting verpakking | 0,36 x 0,28 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 14.230,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143443944_-1664011706.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/d6/d685/d6853cefe9f22e09cf87e0823b1b697f.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st