ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T6S 800 TMA 800-8000 3p F F
Productomschrijving
T6S 800 TMA 800-8000 3P F F
De Tmax T6S 800 is een gesloten vermogensautomaat voor betrouwbare bescherming van hoofd- en onderverdelers, voedingen en grote afgaande velden in laagspanningsinstallaties. Het driepolige, vaste ontwerp met vooraansluiting maakt snelle, nette montage mogelijk in compacte borden, met consistente prestaties bij hoge belastingen.Dankzij de instelbare thermomagnetische beveiliging (TMA) met In = 800 A en uitschakelinstelling Im = 4000–8000 A biedt hij nauwkeurige aanpassing aan de toepassing, minimaliseert ongewenst afschakelen en verkort stilstand. De robuuste bouw van de Tmax-serie verzekert langdurige bedrijfszekerheid, terwijl het frontaansluitingsconcept de bedrading vereenvoudigt en doorlooptijden verkort. Ideaal wanneer hoge beschikbare kortsluitstromen gecontroleerd moeten worden zonder concessies aan veiligheid of beschikbaarheid.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2270149 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA060216R1 |
| EAN-code | 8015644626761 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T6S 800 TMA 800-8000 3p F F |
| Omschrijving | Tmax T6S 800/R800 3P vast met vooraansluiting instelbare therm. / magn |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 800 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 560 - 800 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 4000 - 8000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 31 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 9,117 kg |
| Afmeting verpakking | 0,37 x 0,305 x 0,285 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5.360,00 per 1 st |
Downloads
20230202143409038_1858101473.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a3/a390/a390e62d85221e339a52374215fdd28c.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st