ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T6H 630 TMA 630-6300 3p F F
Productomschrijving
T6H 630 TMA 630-6300 3P F F
De Tmax T6H 630 TMA 630-6300 3p F F is een driepolige vermogensautomaat in vaste uitvoering met vooraansluitingen. Ontwikkeld voor hoofdverdelers en zware distributietoepassingen waar bedrijfscontinuïteit en veiligheid vooropstaan. Nominale stroom In = 630 A, met instelbare magnetische uitschakelstroom Im = 3150–6300 A.Dankzij de instelbare thermomagnetische beveiliging TMA R 630 biedt het apparaat nauwkeurige bescherming tegen overbelasting en kortsluiting, met betrouwbare uitschakeling en hoge selectiviteit. De compacte bouw en frontaansluiting versnellen montage en onderhoud, terwijl het SACE Tmax T platform consistente prestaties en eenvoudige configuratie ondersteunt. Resultaat: minder stilstand, voorspelbare prestaties en snelle inbedrijfstelling in nieuwe of gemoderniseerde verdeelinrichtingen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2270139 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA060206R1 |
| EAN-code | 8015644626648 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T6H 630 TMA 630-6300 3p F F |
| Omschrijving | Tmax T6H 630/R630 3P vast met vooraansluiting instelbare therm. / magn |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 630 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 441 - 630 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 3150 - 6300 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 30.6 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 9,5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,37 x 0,305 x 0,285 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5.783,00 per 1 st |
Downloads
20230202143409038_1858101473.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a3/a390/a390e62d85221e339a52374215fdd28c.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st