ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T6H 630 PR221DS-I In=630 3p F F
Productomschrijving
T6H 630 PR221DS-I IN=630 3P F
De Tmax T6H 630 met PR221DS-I is een gesloten vermogensautomaat voor betrouwbare schakeling en beveiliging van laagspanningsverdelingen tot 630 A. Hij beschermt kritieke circuits tegen overbelasting en kortsluiting en is geschikt voor driepolige toepassingen in paneel- en machinebouw.Dankzij de vaste uitvoering met vooraansluitingen is plaatsing snel en netjes, terwijl de electronische beveiliging PR221DS-I nauwkeurige, instelbare tripeigenschappen biedt. Dit zorgt voor selectiviteit, kortere uitvaltijden en consistente prestaties bij variërende belastingen. De driepolige configuratie en het compacte ontwerp vereenvoudigen integratie in bestaande railsystemen. Met een nominale stroom In = 630 A en een ruim instelbereik voor de kortsluituitschakeling (Im 630–6300 A) combineert hij capaciteit met nauwkeurigheid. Een robuuste bouw en microprocessorsturing verhogen veiligheid, continuïteit en betrouwbaarheid in elke verdeler.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2270177 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA060247R1 |
| EAN-code | 8015644627096 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T6H 630 PR221DS-I In=630 3p F F |
| Omschrijving | Tmax T6H 630/R630 3P vast met vooraansluiting PR221DS-I microprocessor |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 630 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 252 - 630 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 1000 - 10000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1000 - 10000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 20 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 9,5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,37 x 0,305 x 0,285 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5.849,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143409038_1858101473.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a3/a390/a390e62d85221e339a52374215fdd28c.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st