ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E6.2V/f 6300 Ekip Touch LSI 4p FHR
Productomschrijving
E6.2V/F 6300 EKIP TOUCH LSI 4P
Emax 2 E6.2V/f 6300 Ekip Touch LSI 4p FHR is een open vermogensautomaat voor betrouwbare hoofdschakel- en foutbeveiliging in zware laagspanningsverdelers en hoofdverdelers. Ideaal voor toepassingen met hoge continu‑stromen tot 6300 A, waar selectiviteit, beschikbaarheid en snel herstel cruciaal zijn.De vaste, vierpolige uitvoering met full‑size nulgeleider en achteraansluiting horizontaal versnelt paneelbouw en biedt een nette, ruimte-efficiënte inbouw. De Ekip Touch LSI elektronische beveiliging levert nauwkeurige overstroom-, kortsluit- en aardfoutfuncties met intuïtieve bediening en snelle diagnose. Vier hulpcontacten en een duidelijke open/gesloten‑standindicatie vereenvoudigen statusmonitoring en integratie in energiebeheersystemen. Robuuste constructie, consistente schakelkracht en hoge betrouwbaarheid minimaliseren ongeplande stilstand en verlagen de totale eigendomskosten.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2274638 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA072025R1 |
| EAN-code | 8015644758752 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E6.2V/f 6300 Ekip Touch LSI 4p FHR |
| Omschrijving | Emax2 E6.2V/f Touch LSI In=6300A Vast met HR/VR aansluiting 4 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 6300 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 150 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 2520 - 6300 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 3780 - 63000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 9450 - 94500 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Achterzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 767 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 140 kg |
| Afmeting verpakking | 1,257 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 102.507,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143423272_-1061470368.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Schakelschema
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st