ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E6.2V 4000 Ekip Hi-Touch LSI 4p WMP
Productomschrijving
E6.2V 4000 EKIP HI-TOUCH LSI 4
Emax 2 E6.2V 4000 Ekip Hi‑Touch LSI 4p WMP is het uitrijdbare, bewegende deel van een open vermogensautomaat voor hoge‑stroom toepassingen tot 4000 A. Het is ontworpen voor betrouwbare schakeling en beveiliging van hoofdverdelers en kritieke installaties in AC‑omgevingen.De geïntegreerde elektronische beveiliging Ekip Hi‑Touch LSI biedt nauwkeurige en selectieve bescherming tegen overbelasting en kortsluiting, terwijl 4 hulpcontacten en standmelding open/closed directe statusweergave en koppeling met besturing mogelijk maken. De uitrijdbare uitvoering verhoogt veiligheid en uptime: snel onderhoud of vervanging zonder de hele installatie spanningsloos te maken. Vierpolige configuratie zorgt voor volledige fase‑ en nulgeleiderbeveiliging, en de Emax 2‑serie waarborgt schaalbaarheid en consistentie binnen bestaande schakelinrichtingen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2275641 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA073228R1 |
| EAN-code | 8015644770785 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E6.2V 4000 Ekip Hi-Touch LSI 4p WMP |
| Omschrijving | Emax2 E6.2V Hi-Touch LSI In=4000A Uitrijdbare uitvoering 4 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 4000 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 150 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 1600 - 4000 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 2400 - 40000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 6000 - 60000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat uitrijdbaar (inschuiftechniek) |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 544 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 134 kg |
| Afmeting verpakking | 1,127 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 65.696,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143423272_-1061470368.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Schakelschema
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st