ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E4.2V 4000 Ekip Hi-Touch LSIG 4p WM
Productomschrijving
E4.2V 4000 EKIP HI-TOUCH LSIG
De E4.2V 4000 Ekip Hi-Touch LSIG 4p WMP uit de Emax 2 serie is het uitrijdbare bewegende deel van een open vermogensautomaat voor AC-verdeelinstallaties tot 4000 A. Ontworpen voor vierpolige toepassingen biedt het snelle toegang voor inspectie en onderhoud, met duidelijke statusweergave van de vermogensautomaat in positie open-gesloten.De electronische beveiliging met hi-touch LSIG zorgt voor nauwkeurige, selectieve bescherming en intuïtieve bediening. Vier geïntegreerde hulpcontacten vereenvoudigen bewaking, koppeling met besturingssystemen en signalering. De uitrijdbare uitvoering verkort stilstandtijd en verhoogt veiligheid tijdens service, terwijl de robuuste bouw van de Emax 2 platformarchitectuur betrouwbaarheid en continuïteit in kritische installaties ondersteunt. Ideaal waar hoge beschikbaarheid, schaalbaarheid en eenvoudige integratie centraal staan.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2275622 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA073209R1 |
| EAN-code | 8015644770594 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E4.2V 4000 Ekip Hi-Touch LSIG 4p WM |
| Omschrijving | Emax2 E4.2V Hi-Touch LSIG In=4000A Uitrijdbare uitvoering 4 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 4000 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 150 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 1600 - 4000 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 2400 - 40000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 6000 - 60000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat uitrijdbaar (inschuiftechniek) |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 900 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 74 kg |
| Afmeting verpakking | 0,785 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 54.285,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143410913_478665983.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Schakelschema
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st