ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E4.2V 3200 Ekip Dip LSI 4p FHR
Productomschrijving
E4.2V 3200 EKIP DIP LSI 4P FHR
Emax 2 E4.2V 3200 Ekip Dip LSI 4p FHR is een open vermogensautomaat voor hoofdverdelingen in industrie en utiliteit. Hij beschermt en schakelt AC-energie betrouwbaar bij hoge stromen tot 3200 A, met stabiele prestaties in vierpolige toepassingen.De vaste uitvoering met achterzijde horizontale aansluitklemmen versnelt paneelbouw en houdt de opbouw compact. De Ekip Dip LSI electronische beveiliging biedt selectieve lang-, korttijd- en onmiddellijke uitschakeling voor maximale bedrijfscontinuïteit. Vier hulpcontacten plus standmelding open/gesloten geven duidelijke status- en signaalinformatie voor eenvoudige integratie in besturing en onderhoud. Robuuste mechanica en consistente uitschakelcurves minimaliseren ongeplande stilstand, terwijl de voorspelbare bediening zorgt voor zekerheid bij inbedrijfstelling en uitbreiding.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2274475 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA071802R1 |
| EAN-code | 8015644756529 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E4.2V 3200 Ekip Dip LSI 4p FHR |
| Omschrijving | Emax2 E4.2V Dip LSI In=3200A Vast met HR/VR aansluiting 4 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 3200 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 150 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 1280 - 3200 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 1920 - 32000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 4800 - 48000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Achterzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 425 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 70 kg |
| Afmeting verpakking | 0,785 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 30.488,00 per 1 st |
Downloads
20230202143410913_478665983.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Schakelschema
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st