ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E4.2N 4000 Ekip Touch LSI 4p WMP
Productomschrijving
E4.2N 4000 EKIP TOUCH LSI 4P W
De E4.2N 4000 Ekip Touch LSI 4p WMP uit de Emax 2 serie is een open vermogensautomaat voor hoofdverdeelinrichtingen in laagspanningsinstallaties. Hij schakelt en beveiligt stromen tot 4000 A met een elektronische beveiliging (LSI) en biedt betrouwbare bescherming tegen overbelasting en kortsluiting.De uitrijdbare uitvoering vergemakkelijkt onderhoud en verhoogt veiligheid doordat onder spanning werken aan downstream circuits kan worden vermeden. De Ekip Touch interface maakt snelle parametrering en diagnose mogelijk. Vier hulpcontacten leveren duidelijke status- en besturingssignalen richting energiemanagement of gebouwbeheer. Een duidelijke positie-indicatie (open/gesloten) ondersteunt veilig schakelen. Het 4-polige ontwerp zorgt voor volledige geleiderbescherming, terwijl de selectieve LSI-instellingen bijdragen aan bedrijfscontinuïteit en minimale uitvaltijd.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2275588 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA073175R1 |
| EAN-code | 8015644770259 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E4.2N 4000 Ekip Touch LSI 4p WMP |
| Omschrijving | Emax2 E4.2N Touch LSI In=4000A Uitrijdbare uitvoering 4 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 4000 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 66 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 1600 - 4000 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 2400 - 40000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 6000 - 60000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat uitrijdbaar (inschuiftechniek) |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 900 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 74 kg |
| Afmeting verpakking | 0,785 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 41.314,00 per 1 st |
Downloads
20230202143410913_478665983.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Schakelschema
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st