ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E2.2S 2500 Ekip Dip LSI 4p WMP
Productomschrijving
E2.2S 2500 EKIP DIP LSI 4P WMP
De Emax 2 E2.2S 2500 Ekip Dip LSI 4p WMP is het uitrijdbare bewegende deel van een vierpolige vermogensautomaat voor laagspanningsverdelers tot 2500 A. Door de electronische beveiliging (Ekip Dip LSI) biedt het betrouwbare bescherming tegen langzame, korte en onmiddellijke overstroom, ideaal als hoofdschakelaar in industriële en utilitaire toepassingen.De uitrijdbare uitvoering versnelt onderhoud en visualiseert veilig werk dankzij duidelijke positie-indicatie (open/gesloten). Standaard meegeleverd zijn 4 hulpcontacten voor status- en meldfuncties in besturings- of gebouwbeheersystemen. Het Emax 2 platform staat voor hoge bedrijfszekerheid, korte stilstand en eenvoudige integratie in bestaande railsystemen. Resultaat: meer continuïteit, snelle service-interventies en consistente selectiviteit, terwijl de vierpolige configuratie een betrouwbare scheiding en bescherming van drie fasen en nulleider garandeert.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2275505 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA073052R1 |
| EAN-code | 8015644769024 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E2.2S 2500 Ekip Dip LSI 4p WMP |
| Omschrijving | Emax2 E2.2S Dip LSI In=2500A Uitrijdbare uitvoering 4 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 2500 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 85 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 1000 - 2500 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 1500 - 25000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 3750 - 37500 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat uitrijdbaar (inschuiftechniek) |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 550 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 55 kg |
| Afmeting verpakking | 0,615 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 25.492,00 per 1 st |
Downloads
20230202143410631_-77665746.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Schakelschema
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st