ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E2.2S 2000 Ekip Touch LSIG 4p WMP
Productomschrijving
E2.2S 2000 EKIP TOUCH LSIG 4P
Emax 2 E2.2S 2000 Ekip Touch LSIG 4p WMP is een uitrijdbare bewegende eenheid voor een open vermogensautomaat, bedoeld voor betrouwbare hoofdverdeelinzet tot 2000 A. Geschikt voor vierpolige toepassingen waar continuïteit, selectiviteit en snelle service van cruciaal belang zijn.De eenheid is uitgerust met Ekip Touch LSIG voor nauwkeurige Electronische beveiliging, waardoor overstroom, kortsluiting en aardfout selectief en reproduceerbaar worden afgehandeld. Standaard inbegrepen zijn 4 hulpcontacten en duidelijke standmelding van de vermogensautomaat (open/gesloten) voor veilige werkprocedures en eenvoudige monitoring. De uitrijdbare uitvoering versnelt inspectie en vervanging zonder langdurige uitschakeling van het systeem. Compacte bouw en consistente prestaties binnen de Emax 2 serie maken integratie in nieuwe en bestaande verdeelinrichtingen eenvoudig, met maximale beschikbaarheid en minimale downtime als resultaat.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2275479 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA073026R1 |
| EAN-code | 8015644768768 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E2.2S 2000 Ekip Touch LSIG 4p WMP |
| Omschrijving | Emax2 E2.2S Touch LSIG In=2000A Uitrijdbare uitvoering 4 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 2000 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 85 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 800 - 2000 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 1200 - 20000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 3000 - 30000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat uitrijdbaar (inschuiftechniek) |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 450 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 55 kg |
| Afmeting verpakking | 0,615 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 19.936,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143410631_-77665746.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Schakelschema
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st