ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E2.2S 1600 Ekip G Touch LSIG 4p WMP
Productomschrijving
E2.2S 1600 EKIP G TOUCH LSIG 4
E2.2S 1600 Ekip G Touch LSIG 4p WMP is het uitrijdbare bewegende deel van een open vermogensautomaat in de Emax 2‑serie. Ontworpen voor betrouwbare beveiliging en schakeling van hoofdverdelers en kritische laagspanningsinstallaties tot 1600 A, vierpolig, met elektronische beveiliging Ekip G Touch LSIG.De uitrijdbare uitvoering maakt veilig onderhoud en snelle vervanging mogelijk zonder de hele installatie buiten bedrijf te zetten. De Ekip G Touch biedt intuïtieve bediening en nauwkeurige LSIG‑instellingen voor hoge beschikbaarheid en selectiviteit. Standaard voorzien van 4 hulpcontacten en duidelijke positieterugmelding open/gesloten voor betrouwbare signaaloverdracht en veilige werkprocedures. Dit resulteert in minder stilstand, voorspelbaar gedrag bij fouten en een toekomstbestendige basis voor energieverdeling.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2275440 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA072987R1 |
| EAN-code | 8015644768379 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E2.2S 1600 Ekip G Touch LSIG 4p WMP |
| Omschrijving | Emax2 E2.2S G Touch LSIG In=1600A Uitrijdbare uitvoering 4 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 1600 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 85 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 640 - 1600 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 960 - 16000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 2400 - 24000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat uitrijdbaar (inschuiftechniek) |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 288 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 55 kg |
| Afmeting verpakking | 0,615 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 22.092,00 per 1 st |
Downloads
20230202143410631_-77665746.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st