ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E2.2S 1250 Ekip Touch LSI 3p WMP
Productomschrijving
E2.2S 1250 EKIP TOUCH LSI 3P W
E2.2S 1250 Ekip Touch LSI 3p WMP uit de Emax 2 serie is een uitrijdbare open vermogensautomaat voor betrouwbare schakeling en beveiliging van AC-verdelingen tot 1250 A. Hij biedt driepolige bescherming voor hoofdaanvoeren en kritieke distributietakken, met intuïtieve bediening via Ekip Touch LSI voor selectieve uitschakeling en continuïteit van bedrijfsprocessen.De uitrijdbare uitvoering maakt veilig en snel onderhoud mogelijk zonder totale stilstand. De elektronische beveiliging zorgt voor precieze meet- en tripfuncties, terwijl 4 hulpcontacten en duidelijke standmelding open/closed de statusbewaking en integratie in besturings- of energiemanagementsystemen vereenvoudigen. Dankzij compatibiliteit binnen het SACE Emax 2 platform is uitbreiding of retrofit eenvoudig, met hoge beschikbaarheid, veiligheid en een toekomstbestendige basis voor professionele energiedistributie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2274878 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA072315R1 |
| EAN-code | 8015644761653 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E2.2S 1250 Ekip Touch LSI 3p WMP |
| Omschrijving | Emax2 E2.2S Touch LSI In=1250A Uitrijdbare uitvoering 3 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 1250 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 85 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 500 - 1250 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 750 - 12500 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1875 - 18750 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat uitrijdbaar (inschuiftechniek) |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 176 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 48 kg |
| Afmeting verpakking | 0,515 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 11.743,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143410631_-77665746.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Schakelschema
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st