ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E2.2N 800 Ekip Hi-Touch LSIG 4p WMP
Productomschrijving
E2.2N 800 EKIP HI-TOUCH LSIG 4
Emax 2 E2.2N 800 Ekip Hi-Touch LSIG, 4-polig, uitrijdbare uitvoering is ontworpen voor het schakelen en beveiligen van hoofdverdeelinrichtingen tot 800 A. Als open vermogensautomaat met electronische beveiliging (LSIG) biedt het apparaat nauwkeurige en selectieve bescherming bij overbelasting, kortsluiting, aardfout en langzame foutstromen.De uitrijdbare uitvoering maakt veilig onderhoud en snelle vervanging mogelijk zonder de hele installatie spanningsloos te maken. Standaard zijn 4 hulpcontacten aanwezig voor betrouwbare meldingen en koppeling met besturings- of monitoringsystemen. De duidelijke standmelding open/gesloten versnelt diagnose en voorkomt bedieningsfouten. Met de Ekip Hi-Touch interface wordt instellen en uitlezen intuïtief en consistent, wat stilstand minimaliseert en de bedrijfscontinuïteit verhoogt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2275332 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA072879R1 |
| EAN-code | 8015644767297 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E2.2N 800 Ekip Hi-Touch LSIG 4p WMP |
| Omschrijving | Emax2 E2.2N Hi-Touch LSIG In=800A Uitrijdbare uitvoering 4 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 800 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 66 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 320 - 800 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 480 - 8000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1200 - 12000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat uitrijdbaar (inschuiftechniek) |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 72 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 55 kg |
| Afmeting verpakking | 0,615 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 19.166,00 per 1 st |
Downloads
20230202143410631_-77665746.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Schakelschema
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st