ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E2.2N 2500 Ekip Hi-Touch LSIG 4p WM
Productomschrijving
E2.2N 2500 EKIP HI-TOUCH LSIG
E2.2N 2500 Ekip Hi-Touch LSIG 4p WMP is het uitrijdbare, bewegende deel van een open vermogensautomaat uit de Emax 2 serie, ontworpen voor betrouwbare schakeling en bescherming van vermogensverdelingen tot 2500 A in vierpolige configuraties.De unit is uitgerust met een Ekip Hi‑Touch LSIG elektronische beveiliging voor nauwkeurige, selectieve afschakeling en snelle foutdiagnose. Vier hulpkontakten en duidelijke standmelding open/gesloten ondersteunen veilige bediening en integratie in besturings- en bewakingssysteem. De uitrijdbare uitvoering verhoogt de beschikbaarheid: inspectie en onderhoud gebeuren snel en veilig zonder volledige uitschakeling van de installatie. Robuuste bouw en consistente prestaties zorgen voor continuïteit, terwijl de intuïtieve bedieningsterminal instellen en uitlezen versnelt, van inbedrijfname tot lifecycle‑beheer.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2275502 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA073049R1 |
| EAN-code | 8015644768997 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E2.2N 2500 Ekip Hi-Touch LSIG 4p WM |
| Omschrijving | Emax2 E2.2N Hi-Touch LSIG In=2500A Uitrijdbare uitvoering 4 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 2500 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 66 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 1000 - 2500 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 1500 - 25000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 3750 - 37500 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat uitrijdbaar (inschuiftechniek) |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 550 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 55 kg |
| Afmeting verpakking | 0,615 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 31.239,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143410631_-77665746.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Schakelschema
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st