ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E2.2N 2000 Ekip G Touch LSIG 3p WMP
Productomschrijving
E2.2N 2000 EKIP G TOUCH LSIG 3
De Emax 2 E2.2N 2000 Ekip G Touch LSIG, 3-polig, uitrijdbaar is de bewegende eenheid van een open vermogensautomaat voor hoofdschakeling en bescherming van laagspanningsverdelers tot 2000 A. Hij wordt ingezet voor betrouwbare bescherming en schakeling van driefasige installaties in energieverdeling, industrie en utiliteit.Dankzij de electronische beveiliging Ekip G Touch LSIG biedt hij nauwkeurige LSIG-instellingen en een intuïtieve touchbediening voor snelle inbedrijfstelling en fine-tuning. Vier hulpcontacten vereenvoudigen signalering en koppeling met besturingssystemen, terwijl duidelijke standmelding open/closed de statuscontrole versnelt. De uitrijdbare uitvoering maakt veilig onderhoud en snelle vervanging mogelijk met minimale stilstand. Het 3-polige ontwerp en de Emax 2 compatibiliteit zorgen voor schaalbaarheid en consistente selectiviteit in moderne schakelinrichtingen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2274950 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA072387R1 |
| EAN-code | 8015644762377 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E2.2N 2000 Ekip G Touch LSIG 3p WMP |
| Omschrijving | Emax2 E2.2N G Touch LSIG In=2000A Uitrijdbare uitvoering 3 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 2000 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 66 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 800 - 2000 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 1200 - 20000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 3000 - 30000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat uitrijdbaar (inschuiftechniek) |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 450 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 48 kg |
| Afmeting verpakking | 0,515 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 20.749,00 per 1 st |
Downloads
20230202143410631_-77665746.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st