ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E2.2H 2500 Ekip Touch LSI 4p FHR
Productomschrijving
E2.2H 2500 EKIP TOUCH LSI 4P F
De Emax 2 E2.2H 2500 Ekip Touch LSI 4p FHR is een open vermogensautomaat voor betrouwbare hoofdverdelers en kritische laagspanningsinstallaties tot 2500 A. Hij schakelt en beveiligt energieverdelingen tegen overbelasting en kortsluiting, en biedt stabiele prestaties in veeleisende omgevingen.Dankzij de elektronische beveiliging met ekip touch lsi zijn instellingen voor long‑time, short‑time en instantaneous eenvoudig en nauwkeurig te configureren voor maximale selectiviteit en bedrijfscontinuïteit. De vaste 4‑polige uitvoering met achteraansluitingen horizontaal maakt compacte paneelbouw mogelijk. Vier hulpcontacten en een duidelijke standindicatie open‑closed versnellen monitoring en koppeling met besturings- of energiemanagementsystemen. Het intuïtieve touch‑bedieningsscherm vereenvoudigt inbedrijfstelling en onderhoud, terwijl consistente uitschakelkarakteristieken stilstand minimaliseren.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2274418 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA071715R1 |
| EAN-code | 8015644755652 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E2.2H 2500 Ekip Touch LSI 4p FHR |
| Omschrijving | Emax2 E2.2H Touch LSI In=2500A Vast met HR/VR aansluiting 4 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 2500 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 100 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 1000 - 2500 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 1500 - 25000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 3750 - 37500 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Achterzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 267 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 53 kg |
| Afmeting verpakking | 0,615 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 24.679,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143410631_-77665746.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Schakelschema
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st