ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E2.2H 2500 Ekip Hi-Touch LSI 3p WMP
Productomschrijving
E2.2H 2500 EKIP HI-TOUCH LSI 3
E2.2H 2500 Ekip Hi-Touch LSI 3p WMP is een open vermogensautomaat voor hoofdverdeelkasten en kritische laagspanningsinstallaties. Hij biedt betrouwbare afschakeling en soepele bedrijfscontinuïteit bij stromen tot 2500 A, met een uitrijdbare uitvoering voor veilig onderhoud en snelle vervanging zonder onnodige stilstand.De electronische beveiliging met LSI-karakteristiek zorgt voor nauwkeurige, selectieve bescherming tegen overbelasting en kortsluiting, terwijl de Hi‑Touch interface de bediening en parametreerbaarheid vereenvoudigt. Vier hulpcontacten maken naadloze integratie in besturings- en monitoringsystemen mogelijk. Duidelijke standmelding open/gesloten vergroot de veiligheid, en de driepolige opbouw past naadloos in Emax 2 toepassingen waar hoge prestaties, betrouwbaarheid en servicevriendelijkheid bepalend zijn.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2275001 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA072438R1 |
| EAN-code | 8015644762889 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E2.2H 2500 Ekip Hi-Touch LSI 3p WMP |
| Omschrijving | Emax2 E2.2H Hi-Touch LSI In=2500A Uitrijdbare uitvoering 3 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 2500 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 100 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 1000 - 2500 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 1500 - 25000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 3750 - 37500 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat uitrijdbaar (inschuiftechniek) |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 550 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 48 kg |
| Afmeting verpakking | 0,515 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 27.435,00 per 1 st |
Downloads
20230202143410631_-77665746.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Schakelschema
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st