ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E2.2H 2500 Ekip Dip LI 4p FHR
Productomschrijving
E2.2H 2500 EKIP DIP LI 4P FHR
E2.2H 2500 Ekip Dip LI 4p FHR uit de Emax 2-serie is een open vermogensautomaat voor betrouwbare bescherming en schakeling van hoofdverdelers tot 2500 A. De vaste, vierpolige uitvoering met achteraansluitingen horizontaal maakt een strakke paneelbouw mogelijk en zorgt voor een robuuste, onderhoudsarme opstelling.De electronische beveiliging Ekip Dip LI bewaakt nauwkeurig op overbelasting en kortsluiting, waardoor stilstand wordt beperkt en selectiviteit eenvoudig wordt ingericht. Standaard meegeleverd zijn 4 hulpcontacten en duidelijke standmelding open/gesloten, wat integratie in besturings- en bewakingssystemen vereenvoudigt. Het resultaat: hoge bedrijfszekerheid, snelle diagnose en een nette, ruimtebesparende installatie in midden- en laagspanningsverdelingen waar continuïteit telt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2274414 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA071711R1 |
| EAN-code | 8015644755614 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E2.2H 2500 Ekip Dip LI 4p FHR |
| Omschrijving | Emax2 E2.2H Dip LI In=2500A Vast met HR/VR aansluiting 4 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 2500 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 100 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 1000 - 2500 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 3750 - 37500 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Achterzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 267 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 53 kg |
| Afmeting verpakking | 0,615 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 23.430,00 per 1 st |
Downloads
20230202143410631_-77665746.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Schakelschema
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st