ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E1.2N 250 Ekip G Hi-Touch LSIG 4p W
Productomschrijving
E1.2N 250 EKIP G HI-TOUCH LSIG
E1.2N 250 Ekip G Hi-Touch LSIG 4p WMP uit de Emax 2 serie is een krachtige vermogensautomaat voor het veilig schakelen en beveiligen van hoofd- en verdeelstromen tot 250 A. Hij is ideaal voor hoofdverdeelinrichtingen en kritische toepassingen waar bedrijfscontinuïteit en snelle diagnose cruciaal zijn.De uitrijdbare uitvoering vereenvoudigt onderhoud zonder stilstand, terwijl de electronische beveiliging met LSIG-functies nauwkeurige en selectieve uitschakeling biedt. De Hi-Touch interface geeft duidelijke status en instellingen, met directe standindicatie open-closed. Standaard voorzien van 4 hulpcontacten voor betrouwbare terugmelding en integratie in besturings- of energiesystemen. Dit levert hogere veiligheid, voorspelbare prestaties en snelle service, met compacte 4-polige bouw voor flexibele inpassing in moderne schakel- en verdeelinrichtingen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2275173 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA072680R1 |
| EAN-code | 8015644765309 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E1.2N 250 Ekip G Hi-Touch LSIG 4p W |
| Omschrijving | Emax2 E1.2N G Hi-Touch LSIG In=250A Uitrijdbare uitvoering 4 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 250 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 66 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 100 - 250 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 150 - 2500 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 375 - 3750 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat uitrijdbaar (inschuiftechniek) |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 62 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 20 kg |
| Afmeting verpakking | 0,33 x 0,35 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 18.443,00 per 1 st |
Downloads
20230202143442178_-892724574.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st