ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E1.2N 1600 Ekip Hi-Touch LSI 4p WMP
Productomschrijving
E1.2N 1600 EKIP HI-TOUCH LSI 4
E1.2N 1600 Ekip Hi-Touch LSI 4p WMP is een uitrijdbare vermogensautomaat voor hoofdverdelers en kritische toepassingen tot 1600 A. Het product beschermt, schakelt en verhoogt de beschikbaarheid van installaties, met snel onderhoud dankzij de uitneembare uitvoering en 4-polige bescherming voor een gebalanceerd net.De electronische beveiliging Ekip Hi‑Touch LSI zorgt voor nauwkeurige lang-, kort- en directe uitschakeling voor selectieve en betrouwbare foutafhandeling. Standaard meegeleverd zijn vier hulpkontakten en een duidelijke standmelding open‑gesloten, wat de integratie in besturing en monitoring vereenvoudigt. De intuïtieve hi‑touch bediening versnelt inbedrijfstelling en diagnostiek. Als onderdeel van de Emax 2‑serie biedt het robuuste SACE Emax 2 E1.2‑platform consistente prestaties en eenvoudige uitwisselbaarheid binnen bestaande schakelinstallaties.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2275321 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA072868R1 |
| EAN-code | 8015644767181 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E1.2N 1600 Ekip Hi-Touch LSI 4p WMP |
| Omschrijving | Emax2 E1.2N Hi-Touch LSI In=1600A Uitrijdbare uitvoering 4 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 1600 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 66 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 640 - 1600 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 960 - 16000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 2400 - 24000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat uitrijdbaar (inschuiftechniek) |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 400 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 20 kg |
| Afmeting verpakking | 0,33 x 0,35 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 19.784,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143442178_-892724574.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Schakelschema
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st