ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E1.2N 1600 Ekip Dip LSI 3p WMP
Productomschrijving
E1.2N 1600 EKIP DIP LSI 3P WMP
De Emax 2 E1.2N 1600 Ekip Dip LSI 3p WMP is de uitrijdbare moving part voor een open vermogensautomaat in de vermogensklasse 1600 A. Hij wordt toegepast in laagspanningsverdelers waar betrouwbare selectieve beveiliging en snel onderhoud cruciaal zijn. Dankzij de uitrijdbare uitvoering blijft het systeem beschikbaar tijdens inspectie of vervanging, wat stilstand minimaliseert.Uitgerust met een Ekip Dip LSI met electronische beveiliging biedt hij nauwkeurige long-, short- en instantaneous- bescherming in AC. Standaard inbegrepen zijn 4 hulpcontacten en een duidelijke standmelding open/gesloten, voor directe statusfeedback en koppeling met besturings- of monitoringsystemen. De 3‑polige configuratie en de Emax 2‑compatibiliteit zorgen voor naadloze integratie, hoge veiligheid en eenvoud in service. Dit maakt snelle inbedrijfname, voorspelbaar onderhoud en betrouwbare continuïteit mogelijk.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2274795 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA072232R1 |
| EAN-code | 8015644760823 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E1.2N 1600 Ekip Dip LSI 3p WMP |
| Omschrijving | Emax2 E1.2N Dip LSI In=1600A Uitrijdbare uitvoering 3 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 1600 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 66 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 640 - 1600 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 960 - 16000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 2400 - 24000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat uitrijdbaar (inschuiftechniek) |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 400 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 18 kg |
| Afmeting verpakking | 0,33 x 0,27 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 11.164,00 per 1 st |
Downloads
20230202143442178_-892724574.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Schakelschema
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st