ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E1.2N 1250 Ekip Dip LI 4p WMP
Productomschrijving
E1.2N 1250 EKIP DIP LI 4P WMP
Emax 2 E1.2N 1250 Ekip Dip LI 4p WMP is het uitrijdbare bewegende deel van een open vermogensautomaat voor hoofdverdelingen tot 1250 A. Het wordt toegepast waar bedrijfszeker schakelen en veilige onderhoudsinterventies nodig zijn, met vierpolige bescherming en nauwkeurige aansturing via elektronische beveiliging Ekip Dip LI.De uitrijdbare uitvoering verkort stilstand door snel en veilig wisselen of testen buiten spanning. Vier hulpkontakten bieden betrouwbare status- en besturingssignalen voor integratie in besturingssystemen. De duidelijke aanduiding van de stand open-closed verhoogt operationele zekerheid. Dankzij de Emax 2 platformopbouw is het een robuuste, uniforme oplossing die installatie, uitbreiding en service vereenvoudigt, terwijl consistente prestaties en selectiviteit in AC-toepassingen behouden blijven.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2275284 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA072821R1 |
| EAN-code | 8015644766719 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E1.2N 1250 Ekip Dip LI 4p WMP |
| Omschrijving | Emax2 E1.2N Dip LI In=1250A Uitrijdbare uitvoering 4 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 1250 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 66 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 500 - 1250 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1875 - 18750 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat uitrijdbaar (inschuiftechniek) |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 244 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 20 kg |
| Afmeting verpakking | 0,33 x 0,35 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 10.800,00 per 1 st |
Downloads
20230202143442178_-892724574.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Schakelschema
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st