ABB - Veilighedenlastscheider - OS 125GD12P
Productomschrijving
OS 125GD12P
Frontaal bediende lastscheider OS serie 3P, 125A, Mechanisme tussen de polen
OS 125GD12P is een 3-polige zekeringlastscheider voor het veilig schakelen en afzekeren van voedings- en distributiecircuiten tot 125 A. Ideaal voor toepassing in verdeelkasten en besturingspanelen waar bedrijfszekerheid en duidelijke bediening gevraagd zijn.De frontbediende uitvoering met meegeleverde hendel en as maakt directe, intuïtieve bediening en snelle installatie mogelijk. Geschikt voor DIN 000/00 zekeringen voor een brede inzetbaarheid. Als onderdeel van de OS-serie biedt dit product een compacte bouw en betrouwbare scheiding op drie polen, wat bijdraagt aan veiligheid tijdens onderhoud en bedrijfscontinuïteit. Een praktische, complete oplossing die functionaliteit en montagegemak combineert in één apparaat.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2266059 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SCA115641R1001 |
| EAN-code | 6417019479798 |
| Artikelklasse (ETIM) | Veilighedenlastscheider |
| Merk | ABB |
| Serie | OS |
| Type nummer | OS 125GD12P |
| Omschrijving | Veilighedenlastscheider 3P, 125 A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Nom. continustroom Iu | 125 A |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 1000 V |
| Geschikt voor zekeringen | NH000 |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 80 kA |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Geschikt voor bodemmontage | Ja |
| Geschikt voor frontbevestiging | Nee |
| Geschikt voor stroomrailopbouw | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Lange draaigreep |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 110 kW |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 5 kA |
| Positie bedieningselement | Voorzijde |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Kabelinvoer | Overig |
| Uitgerust met connectoren | Ja |
| Geschikt voor vloermontage | Ja |
| Frontmontage | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,035 kg |
| Afmeting verpakking | 0,22 x 0,17 x 0,15 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 576,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
20230202143359647_-721541324.pdf
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/e9/e9eb/e9eb3af46457da9d15233d08d512ef4b.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/d2/d279/d279a2bfbb6d5d06a469de7155ac3489.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st