ABB - Veilighedenlastscheider - OS 1250D04FP
Productomschrijving
OS 1250D04FP
OS 1250D04FP uit de OS-serie is een 4-polige Veilighedenlastscheider voor het veilig schakelen en scheiden van vermogenskringen tot 1250 A. Ideaal voor hoofdschakeling en betrouwbare uitschakeling in industriële verdeelinrichtingen met DIN-4 zekeringen.De frontbediende uitvoering zorgt voor duidelijke, intuïtieve bediening. De geschakelde, gezekerde vierde pool verhoogt de selectiviteit en veiligheid in viergeleider-systemen. Hendel en as zijn inbegrepen, wat de inbedrijfstelling versnelt en extra componenten overbodig maakt. Het geïntegreerde zekeringconcept beperkt stilstand bij storingen en vereenvoudigt onderhoud. Robuuste bouw en consistente prestaties maken OS1250 een betrouwbare keuze waar continuïteit, veiligheid en compacte inbouw hand in hand moeten gaan.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2265866 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SCA105473R1001 |
| EAN-code | 6417019394183 |
| Artikelklasse (ETIM) | Veilighedenlastscheider |
| Merk | ABB |
| Serie | OS |
| Type nummer | OS 1250D04FP |
| Omschrijving | Veilighedenlastscheider 4P, 1250A OS serie OS1250D04FP (DIN) |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Nom. continustroom Iu | 1000 A |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 1000 V |
| Geschikt voor zekeringen | NH4 |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 80 kA |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Geschikt voor bodemmontage | Ja |
| Geschikt voor frontbevestiging | Nee |
| Geschikt voor stroomrailopbouw | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Lange draaigreep |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 1000 kW |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 40 kA |
| Positie bedieningselement | Links |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Kabelinvoer | Overig |
| Uitgerust met connectoren | Ja |
| Geschikt voor vloermontage | Ja |
| Frontmontage | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 31 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 35,835 kg |
| Afmeting verpakking | 0,584 x 0,394 x 0,385 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 6.364,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
20230202143359647_-721541324.pdf
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/d2/d279/d279a2bfbb6d5d06a469de7155ac3489.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st