ABB - Tripcontact - S51 24V E1.2-XT7-XT7M
Productomschrijving
S51 24V E1.2
S51 24V E1.2-XT7-XT7M is een elektrisch hulpcontact voor trip-indicatie. Het geeft een duidelijke schakelmelding wanneer een open vermogensautomaat uit de Emax 2-serie of een gesloten vermogensautomaat XT7/XT7M afschakelt. Ideaal voor stuur- en bewakingscircuits tot 24 V DC.Het biedt directe statusfeedback naar PLC, BMS of alarmsystemen, versnelt storingsdiagnose en verkort stilstand. De compacte module klikt snel op E1.2 en E3 zonder aanpassingen aan de hoofdschakeling. Betrouwbare elektrische indicatie helpt foutmeldingen te voorkomen en maakt remote signalering en interlocking eenvoudig. Consistente aansluiting ondersteunt nette bekabeling en een voorspelbare integratie in bestaande panelen. Zo wordt de beveiligingsstatus van de installatie continu en eenduidig bewaakt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2276033 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA073777R1 |
| EAN-code | 8015644777104 |
| Artikelklasse (ETIM) | Tripcontact |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | S51 24V E1.2-XT7-XT7M |
| Omschrijving | hulpcontact voor Emax 2 E1.2 24V |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Functie | Vermogensschakelaar |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,2 kg |
| Afmeting verpakking | 0,135 x 0,19 x 0,03 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 92,80 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/40/40e9/40e950eaac951237fc70d06d9ae69137.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st