ABB - Temperatuurmeetrelais - CM-TCS.23P 0...+200°C 24V AC/DC
Productomschrijving
CM-TCS.23P 0...+200?C 24V AC/D
CM-TCS.23P is een temperatuurbewakingsrelais voor betrouwbare controle van processen en apparatuur in schakelkasten, machines en HVAC-toepassingen. Het bewaakt over- en ondertemperatuur én vensterwaarden met twee instelbare drempels, binnen een bereik van 0…+200°C met een PT100-sensor. Zo worden kritieke situaties vroegtijdig gedetecteerd en stilstand beperkt.De uitvoering uit de Monitoring relais / CM-T serie werkt op 24 V AC/DC en biedt twee wisselcontacten (SPDT) voor flexibele aansturing tot 250 V / 4 A. Easy Connect-push-in klemmen versnellen en vereenvoudigen de bedrading, terwijl de onderhoudsvrije opbouw de levensduur ondersteunt. Voor extra zekerheid is een verzegelbare transparante afdekking als accessoire beschikbaar, zodat instellingen beschermd blijven tegen ongeautoriseerde wijzigingen. Compact, duidelijk afleesbaar en snel inzetbaar in nieuwe én retrofittoepassingen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2281383 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SVR740740R9300 |
| EAN-code | 4016779852821 |
| Artikelklasse (ETIM) | Temperatuurmeetrelais |
| Merk | ABB |
| Serie | Monitoring relais / CM-T |
| Type nummer | CM-TCS.23P 0...+200°C 24V AC/DC |
| Omschrijving | Temperatuurbewakingsrelais 0...+200°C, 1x2 c/o or 2x1 c/o 24VAC/DC, PT |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 24 - 24 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 24 - 24 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Breedte | 22.5 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aantal meetkringen | 1 |
| Foutenregistratie mogelijk | Nee |
| Externe reset mogelijk | Nee |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Hoogte | 85.6 mm |
| Diepte | 103.7 mm |
| Temperatuurmeetbereik | 0 - 200 °C |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 24 - 24 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 24 - 24 V |
| Voedingsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Overig |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 230 - 230 V |
| Nom. (meet)schakelstroom | 4 A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 37 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,127 kg |
| Afmeting verpakking | 0,03 x 0,097 x 0,109 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 291,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/b0/b0d0/b0d04f8ca473d25a4272be064d28f13b.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/07/07db/07db39ed6c3ac7b33a2ce52d683954a8.pdf
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Tekening met maten
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st