ABB - Temperatuurmeetrelais - CM-TCS.22P 0...+100°C 24V AC/DC
Productomschrijving
CM-TCS.22P 0...+100?C 24V AC/D
De CM-TCS.22P uit de serie Monitoring relais / CM-T bewaakt temperaturen in machines en processen binnen 0…+100°C. Met een PT100-voeler in één sensorkring detecteert hij overschrijding, onderschrijding of houdt een vensterbewaking met twee instelbare drempels. Zo blijft apparatuur beschermd en blijft proceskwaliteit onder controle, zonder ongewenste stilstand.De CM-TCS.22P werkt op 24 V AC/DC en biedt flexibele schakelmogelijkheden met 2 wisselcontacten (SPDT) tot 250 V / 4 A. De onderhoudsarme Easy Connect push-in klemmen versnellen de bekabeling en zorgen voor een trillingsbestendige aansluiting. Voor extra zekerheid is een verzegelbare, transparante afdekking als accessoire beschikbaar, zodat instellingen niet ongeautoriseerd gewijzigd worden. Compact, duidelijk en nauwkeurig: dit temperatuurbewakingsrelais combineert betrouwbaarheid met eenvoudig gebruik en past moeiteloos in uiteenlopende besturingskasten en toepassingen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2281382 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SVR740740R9200 |
| EAN-code | 4016779852814 |
| Artikelklasse (ETIM) | Temperatuurmeetrelais |
| Merk | ABB |
| Serie | Monitoring relais / CM-T |
| Type nummer | CM-TCS.22P 0...+100°C 24V AC/DC |
| Omschrijving | Temperatuurbewakingsrelais 0...+100°C, 1x2 c/o or 2x1 c/o 24VAC/DC, PT |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 24 - 24 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 24 - 24 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Breedte | 22.5 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aantal meetkringen | 1 |
| Foutenregistratie mogelijk | Nee |
| Externe reset mogelijk | Nee |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Hoogte | 85.6 mm |
| Diepte | 103.7 mm |
| Temperatuurmeetbereik | 0 - 100 °C |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 24 - 24 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 24 - 24 V |
| Voedingsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Overig |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 230 - 230 V |
| Nom. (meet)schakelstroom | 4 A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 37 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,127 kg |
| Afmeting verpakking | 0,03 x 0,097 x 0,109 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 291,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/07/07db/07db39ed6c3ac7b33a2ce52d683954a8.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/b0/b0d0/b0d04f8ca473d25a4272be064d28f13b.pdf
RoHS-verklaring
Tekening met maten
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st